با گسترش کامپیوترها که به واسطه نیاز به پردازش و محاسبات سریع و دقیق متولد شده بودند، معماری جدیدی بنام Client/Server برای افزایش بهره وری از این فن آوری مطرح گردید که باعث پا به عرصه گذاشتن نسل جدیدی از کامپیوترها با توان پردازش بالاتر، کیفیت بهتر و پایداری بیشتر به نام کامپیوترهای سرور شد و تا امروز به چنان پیچیدگی دست یافته است که پیکربندی و کار با آنها تخصص خاص خود را لازم دارد. بخش مهندسی فروش سرورهای HP در شرکت ایده پردازان با ارائه مشاوره فنی در زمینه فروش ، نصب و راه اندازی سرورهای HP & Dell و ملزومات آن بر اساس نیازهای سازمان، محل نصب، تعداد کاربران، سیستم های عامل قابل نصب برروی سرور و غیره، سعی در رفع نیازهای مشتریان خود دارد. سرورهای اچ پی سری پرولیانت (PROLIANT) در سه رده : ایستاده (TOWER) ، رک مونت (RACKMOUNT) و تیغه ای (BLADE) و سرور های DELL در سری پاور ادج (Power Edge ) در پنج رده ایستاده (TOWER) ، رک مونت (RACKMOUNT) ، تیغه ای (BLADE) ، VRTX و FX2 تولید می گردند.

سرورهای اچ پی HP Servers


سرور های DELL ازسسیستم عامل های مجازی مختلفی چون Microsoft Hyper-V , Vshpere VMware و Citrix Xen Serer پشتیبانی می کند و با بهره گیری از اخرین نسل پردازنده های Intel Xeon V5 سری Skylake و در کنار این ها دارا سیستم مدییرت دسترسی از راه دور بسیار هوشمندی به نام iDrac هستند و امکانات فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهند.

سرورهای Dell Servers


کامپیوتر و کلاینت ها

کامپیوتر ها و کلاینت


مشاوره

بهترین راه برای طراحی شبکه، در ایده پردازان این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت.

ایده پردازان

تولیدات شرکت ایده پردازان

شرکت ایده پردازان دارای محصولات متنوعی در زمینه مهندسی نرم افزار ، اتوماسیون اداری ، خانه هوشمند ، دوربین مداربسته می باشد که خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحات مربوط به آنها مراجعه فرمایید

ایده پردازان

ایران ، تهران ، شهرک غرب
بلوار خوردین ،توحید 1 ، پلاک 132

info@eadepardazan.com

تلفن : 88563225

فکس88563138


کپی رایت ©2009 کلیه حقوق برای شرکت ایده پردازان محفوظ است.