چگونه از مرکز کنترل جدید در iOS10 استفاده کنیم

  • مدیر سیستم
  • 2016-09-23 00:31:05
iOS 10 یک مرکز کنترل جدید برای گوشی شما ارائه می‌دهد که در حال حاضر ویژگیها و امکانات را در سه پنل مختلف می‌آورد. اجازه دهید بررسی کنیم ببینیم که مرکز کنترل اپل چگونه بهبود یافته‌است.
برای دسترسی به مرکزکنترل، شما به سادگی می‌توانید لبه پایین صفحه دستگاهتان را به سمت بالا بکشید. اولین چیزی که توجه شما را جلب خواهدکرد مرکز کنترل است که در حال حاضر ظاهرش تغییر کرده‌است.
 
در مقایسه با ظاهر قبلی در iOS9 (که در سمت راست نمایش داده شده است)، شما می‌بینید که مرکز کنترل جدید، تمیزتر و دارای جذابیت بصری بیشتری است وهمراه با دکمه های مختلف رنگی، متن واضح‌تر و لبه های گرد است.  
همچنین مرکز کنترل شامل ظاهر سه بعدی لمسی   برای دکمه‌های نرم افزارهاست. برای مثال دکمه Camera را فشرده و نگه دارید، در این صورت کاری مثلا گرفتن عکس یا ضبط یک ویدئو انجام می‌شود.
 
مرکز کنترل جدید مدیون ظاهر تمیزتر خود است به این معنا که امکانات به پنل ها یا اصطلاحا "کارت" هایی تقسیم شده‌اند و شما می‌توانید بین پنلها حرکت کنید. 
به جای به هم‌ریختگی‌هایی که توسط کنترلهای چندرسانه ای در iOS9 وجود داشت، در اینجا شما می‌توانید برای دسترسی به امکانات به کارتهای طراحی شده مربوطه بروید.
 
دکمه "Now Playing" را در پایین صفحه فشاردهید. شما هنوز هم می‌توانید خروجی موردنظر خود را به خوبی انتخاب کنید.
 
یکی از امکانات نهایی اضافه شده برای کسانی که از اینترنت استفاده می‌کنند، قابلیت کنترل دستگاههای بسته خانه هوشمندشان   است. به سومین پنل بروید (اگر دارید). شما می‌توانید به امکانات خانه هوشمند موردعلاقه‌تان دسترسی داشته باشید. شما قادرید خیلی سریع چراغهای منزل را خاموش و روشن کنید، درب‌ها را قفل یا باز کنید و ...
 
اگر شما می‌خواهید صحنه‌هایی که تنظیم کرده‌اید را ببینید، فقط کافی است دکمه "Scenes " را در گوشه بالای  سمت راست کارت HomeKit فشاردهید.

 
بدیهی است که قابلیت کنترل دستگاههای خانه هوشمندتان از طریق مرکز کنترل، کارها را برای شما کوتاهتر و آسانتر می‌سازد. شما نیازی به قفل کردن هیچ کدام از دستگاههایتان ندارید و به نرم افزارهای خانه   (یا هر نرم افزار دیگری) دسترسی دارید و این کارها فقط در حد حرکت بین پنل‌ها زمان شما را می گیرد.
در نهایت، شما هنوز هم می‌توانید مرکز کنترل را در زمان استفاده از نرم افزارها، غیرفعال کنید و صفحه را در صورت تمایل قفل نمایید، مثلا در زمانی که مشغول بازی موردعلاقه خود هستید و ناگهان با رئیستان مواجه می شوید. 

اجتماعی

تولیدات شرکت ایده پردازان

شرکت ایده پردازان دارای محصولات متنوعی در زمینه مهندسی نرم افزار ، اتوماسیون اداری ، خانه هوشمند ، دوربین مداربسته می باشد که خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحات مربوط به آنها مراجعه فرمایید

ایده پردازان

ایران ، تهران ، شهرک غرب
بلوار خوردین ،توحید 1 ، پلاک 132

info@eadepardazan.com

تلفن : 88563225

فکس88563138


کپی رایت ©2009 کلیه حقوق برای شرکت ایده پردازان محفوظ است.