سومین نسل از سیستم های کنترل چند اتاق Tado ، سازگار با HomeKit و Echo

  • مدیر سیستم
  • 2016-09-11 15:11:58


Tado نسل سوم سیستم گرمایش خانه هوشمند خود را در زمینه لوازم الکترونیکی مصرفی در نمایشگاه IFA برلین ارائه کرده‌است. آخرین سیستم، شامل ترموستات هوشمند v3 و ترموستاتهای رادیاتور هوشمند است که قرار است کنترل حرارت اتاق به اتاق را فعال کند. سومین نسل دستگاه های Tado یک رابط کاربری بهینه شده و همچنین الگوریتم‌های بهبود یافتهای برای کارایی بهتر انرژی ارائه می‌دهد. Tado همچنین اتصال پلت فرم توسعه یافته ای برای سازگاری با کیت‌های خانه هوشمند اپل ، اکوی آمازون وIFTTT پیشنهاد میدهد.
این به این معنی است که کاربران نه تنها قادر به کنترل اتاق خود به صورت جداگانه با دستگاههای جدید هستند، بلکه قادرند از طریق صدای خود به صورت مطرح کردن یک درخواست، حرارت اتاق را کاهش‌دهند. همچنین امکان استفاده از پلتفرمهایی نظیر کیت های خانه وجود دارد که شما بتوانید در زمان ترک کردن منزل، حرارت منزل را کاهش دهید یا چراغها را خاموش کنید و یا زنگ اخطاری به صدا درآید.
Tado با استفاده از موقعیت گوشی هوشمندتان، به طورخودکار با خروج آخرین نفر از منزل، درجه حرارت منزل را کاهش می‌دهد. همچنین زمانی که وجود شخصی را در منزل تشخیص دهد، درجه حرارت را افزایش میدهد و مشخصات ساختمان و وضعیت آب و هوا را شناسایی می‌کند. به گفته این شرکت، کاربران میتوانند تا 31 درصد از طریق این سیستم، در مصرف انرژی صرفه جویی داشته باشند.
سومین نسل از محصولات Tado در دو بسته در دسترس خواهد بود که هر دو به مبلغی کمتر از 6 یورو در ماه قابل اجاره کردن هستند. بسته ترموستات هوشمند v3 شامل ترموستات هوشمند و پل اینترنت و هزینه خرید 199یورو است در حالی که بسته ترموستات رادیاتور هوشمند، شامل دو ترموستات هوشمند و پل اینترنت به مبلغ 179 یورو می‌باشد. ترموستاتهای رادیاتور هوشمند اضافی دارای مبلغ 59 یورو هستند و ترموستاتهای هوشمند دیگری هم قابلیت اضافه شدن به این بسته را دارند که از اول سپتامبر در سایت tado.com در دسترس خواهند بود.

اجتماعی

تولیدات شرکت ایده پردازان

شرکت ایده پردازان دارای محصولات متنوعی در زمینه مهندسی نرم افزار ، اتوماسیون اداری ، خانه هوشمند ، دوربین مداربسته می باشد که خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحات مربوط به آنها مراجعه فرمایید

ایده پردازان

ایران ، تهران ، شهرک غرب
بلوار خوردین ،توحید 1 ، پلاک 132

info@eadepardazan.com

تلفن : 88563225

فکس88563138


کپی رایت ©2009 کلیه حقوق برای شرکت ایده پردازان محفوظ است.