دامین

وب سایت

ایمیل

برای شروع ابتدا دامین مورد نظر خو را انتخاب کنید

مشاهده
خرید آنلاین

سرور

سایت

سئو

همه چیز با یک دامین شروع می شود.

ثبت دامنه (Domain Registration) اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام حساسیت‌های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه (دامین) اگر معنی‌دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت انتخاب شود، راحت‌تر به‌خاطر سپرده می‌شود و مراجعه دوباره به وب سایت را تسهیل می‌کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت‌کنید. ثبت دامین رادکام نکته دیگر اینکه جایی‌که ثبت دامنه (دامین) خود را به آن می‌سپارید، باید چه از نظر امنیتی و چه از نظر اعتباری صاحب صلاحیت لازم باشد؛ چرا‌که کسب‌و‌کار شما بر این نام بنا خواهد‌شد و عدم درنظرگرفتن صلاحیت و اعتبار شرکت ثبت‌کننده(Registrar) در آینده ممکن‌است هزینه‌های بسیاری تحمیل‌کند. ثبت دامنه برای بعضی پسوند‌ها(TLD) مانند پسوند‌های کشوری (نظیر دامنه ir برای ایران و یا دامنه ae برای امارات متحده عربی که به ccTLD معروفند) با توجه به انحصاری بودن ثبت بوسیله نهادهای دولتی تنها یک انتخاب وجود‌دارد. اما برای دامنه‌هایی که ثبت آنها بوسیله شرکتهای تجاری به فروش می‌رسند، انتخابهای متعددی برای ثبت دامنه (دامین) دارید. در این موارد باید به کیفیت خدمات شرکت ثبت‌کننده و تعهد آن شرکت یا شرکتهای واسط بر رعایت حق مالکیت دامنه توجه‌نمود و مسائل حقوقی جانبی فرایند ثبت‌دامنه را نیز درنظر‌گرفت.
شرکت رادکام نماینده رسمی شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر عرضه‌کننده نام‌های اینترنتی و ثبت دامنه است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان و عرضه خدمات ثبت‌دامنه با کیفیت به آنها معطوف کرده‌است. ما بسته به نام دامنه (دامین) و پسوند مورد درخواست و شرایطی که درنظردارید، ثبت دامنه (دامین) را از طریق شرکت ثبت‌کننده(Registrar) معتبر انجام‌می‌دهیم.
طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت
وب سایتهای واکنش گرا
طراحی انواع پرتال سازمانی

خدمات هاستینگ

میزبانی وب

ارائه خدمات هاستینگ

سرور مجازی و اختصاصی

خدمات شبکه

طراحی و پیاده سازی شبکه های بی سیم و باسیم

پشتیبانی شبکه

وب سایت خود را همین امروز بسازید.

درباره ایرنیک (IRNIC)

پژوهشگاه دانشهای بنیادی یا مرکز تحقیقات فیزیک نظری که با نام ایرنیک (IRNIC) شناخته‌می‌شود، تنها متولی ثبت دامنه (دامین) با پسوند ir برای کشور ایران است. پسوند ir با‌توجه‌به ماهیت ایرانی آن، برای وب سایت‌هایی که می‌خواهند بر ماهیت ایرانی خود تاکیدکنند یا فعالیت آنها به کشور ایران محدودمی‌شود، انتخاب بسیار خوبی‌است. رادکام نماینده رسمی ایرنیک در ثبت دامنه ir است.

شرکت Tucows کانادا

شرکت توکاوز (Tucows) اولین توصیه رادکام برای ثبت دامنه (دامین) می‌باشد. این شرکت از جمله پیشگامان ثبت دامنه (دامین) در اینترنت محسوب‌می‌شود خدمات با کیفیت، امن و گسترده ای توسط سامانه‌ای با عنوان OpenSRS به مشتریان ارائه‌می‌کند. این شرکت ماهیت کانادایی دارد و کانادایی بودن آن از محاسن دیگر این شرکت است. چرا که با‌توجه‌به مشکلاتی که بین ایران و آمریکا وجود‌دارد، ثبت دامنه (دامین) از طریق شرکتهای آمریکایی و بنا کردن کسب‌و‌کار بر روی این نام دامنه مگر در مواردی خاص (مثل برخی پسوند‌هایی که بوسیله توکاوز عرضه‌نمی‌شوند) چندان کار عاقلانه‌ای نیست. رادکام نماینده رسمی ثبت دامنه (دامین) از طریق شرکت توکاوز می‌باشد.

عرضه پسوند‌های جدید و متنوع دامنه (دامین)

به تازگی پسوندهای جدید ثبت‌دامنه(دامین) با تعداد و تنوع زیاد ارایه شده‌است. این پسوند‌ها آنقدر متنوع هستند که بتوانید با توجه به فعالیت خود، بهترین دامنه را برای هاست(میزبانی‌وب) خود انتخاب‌کنید. شرکت رادکام بعنوان یکی از شرکت‌های پیشرو، نسبت به ارایه این دامنه‌ها اقدام نموده و شما می‌توانید از این فرصت استثنایی استفاده کرده، دامنه(دامین) مطلوب خود را بیابید و آن را به نام خود ثبت‌نمایند.

خدمات سئو

آنالیز وب سایت

رنک

اطلاعات عمومی

متأسفانه این یک مشکل رایج است، دامنه‌هایی کنه های منقضی شده منتقل شوند. کارگزارهای (Reseller) Tucows می‌توانند از طریق قسمت "View Domain" در آدرس http://resellers.opensrs.net (https://manage.radcom.ir) با قفل کردن (Lock) دامنه وضعیت Registrar Hold دامنه را تغییر دهند و سپس دامنه را از حالت قفل خارج کنند (Unlock).
برای اینکه شما دارای یک نام شخصی در اینترنت باشید و بتوانید سایت خود را در میان میلیاردها سایت دیگر قراردهید باید آن را ثبت کنید. از این طریق می توانید سایت طراحی شده را بر روی این domain قرار دهید. از طریق یک سایت مشتری می تواند به سایت شما رجوع کند و از سرویسهای شما با خبر شود ویا سفارش دهد.
هر پسوند نشاندهنده زمینه کاری و محدوده فعالیت سایت یا صاحب آن Domain می باشد . در ذیل به شرح تعدادی ازآنها می پردازیم : COM. ( به معنی Commercial ) این پسوند جزء متداولترین پسوندها می باشد و نشاندهنده این است که سایت ، مربوط به یک شرکت تجاری بین المللی است. امروزه این پسوند به قدری متداول می باشد که اکثر مردم تصورشان این است که تنها این پسوند وجود دارد و می بایست از طریق این پسوند Domain خود را ثبت کنند. NET. ( به معنی Network ) و نشاندهنده شرکتهایی می باشد که در زمینه خدمات دهی سرویسهای اینترنت یا ISP فعالیت می کنند. ORG. (به معنی Organization ) و نشاندهنده سازمانهای غیر دولتی می باشد. IR. ( مخفف Iran ) پسوند کشوری.

وظایف یک شرکت ثبت‌ دامنه چیست؟

ایده پردازان

تولیدات شرکت ایده پردازان

شرکت ایده پردازان دارای محصولات متنوعی در زمینه مهندسی نرم افزار ، اتوماسیون اداری ، خانه هوشمند ، دوربین مداربسته می باشد که خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحات مربوط به آنها مراجعه فرمایید

ایده پردازان

ایران ، تهران ، شهرک غرب
بلوار خوردین ،توحید 1 ، پلاک 132

info@eadepardazan.com

تلفن : 88563225

فکس88563138


کپی رایت ©2009 کلیه حقوق برای شرکت ایده پردازان محفوظ است.